• BIST: 72.445 %1,19
  • Dolar: 3,0572 %-0,38
  • Euro: 3,3723 %-0,42
  • Altın: 130,32 %-0,77
06-01-2016

“HANGİSİ SİZİN HİKÂYENİZ” GECESİ İÇİN..

Kâğıthane Belediye başkanı Fazlı Kılıç ilçedeki ziyaretlerine verdiği önemi dün akşam saatlerinde, on gündür Kâğıthane Devlet Hastanesinde yatmaktayken Belediye Başkanımız Sayın Fazlı Kılıç’ın beni ziyaret ederek, çökmüş olan moralimi güzel ziyareti ve alakasıyla biraz olsun rahatlattı.

 

Ben, 23 yaşında başlayan Freidreich Ataxia hastalığı sebebiyle 2007 den bu yana tekerlekli sandalyede hayatımı idame ettirmeye çalışıyorum.

 

Benim tek başıma mücadele ettiğim, zorlu hayatımda bana destek ve yanımda olan annemden başka birinin de hatırladığını bilmek çok güzel bir duygu…

 

Ben, şu ara belki de daha uzun sürecek olan hastane den bazı gazete ve haber sitelerinde haberlerimi görüp duymaktan çok mutluyum. Bunları yazabildiğim kadar buradan teşekkür amaçlı isimlerini vermek istiyorum.

 

Bunlar; başta Yön gazetesi, haberfark’a eyüpflashaber’e, İstanbulflash’a, İstanbulgundemi’e, Hakkârihabertv’ye ilgi ve uzaktan manevi de olan destekleri için çok teşekkür ederim.

 

 Engellilere yaptığı hizmet ve onlara verdiği değerin çok önemli olduğunu bir kez daha gösteren ve her zaman engellilerin yanında olan belediye başkanımız Fazlı Kılıç, bir kez daha duyarlılığını göstererek, benim bizzat yaşayan biri olarak kaleme aldığım “HANGİSİ SİZİN HİKÂYENİZ” adlı kitabımı da Karma kitaplar yayınevi’ ne bastırdı. “daha önce de, engellilerin erişim ve ulaşım sorunlarını beraberce tespit etmek için kaldırımları benimle yürümeyi kabul etmiş, engelleri yerinde tespit etmiştik”.

 

“Hangisi sizin hikâyeniz” adlı kitabımın tanıtım gecesi için salon tahsis edeceğini söz vermesi beni son derece memnun etti.

 

Ve yine, birçok sanatçının katılımını sağlayacak olan, gecenin fikir babası ve Sinop’un sevilen sanatçısı Bayram Kaya’da kocaman teşekkür ediyorum.

  

“Benim kalemimden yazılan eksik ve fazlalarımla sizlerin beğenisine sunulan “Hangisi sizin hikâyeniz” adlı kitap bütün kitapçılarda satışa sunulmuştur,  tanıtım ve imza töreni düzenlenmesi ise aniden hastalığımdaki şikâyetlerin artması nedeniyle “hastaneden çıktıktan sonraki” ileri bir tarihe ertelenmiştir”.

Sizleri de gecemde görmekten mutluluk duyacağım, tarih ve yer  bildirilecektir.

 

Başta başkan Fazlı Kılıç’ a bu konuda gereken desteği vereceğini ifade ettiği ve desteğini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ederken, hastane odamda olsam da benim için dışardaki insanların sımsıcak olan, güzel düşüncelerini duyup bilmek bana en güzel moral, oluyor.

 

Bu makale 7946 defa okunmuştur.
MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


YAZARIN DİĞER YAZILARI
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

E-BÜLTEN ABONELİĞİ