SAİT İNAN

  • BIST: 72.445 %1,19
  • Dolar: 3,0572 %-0,38
  • Euro: 3,3723 %-0,42
  • Altın: 130,32 %-0,77
12-03-2018
MUSTAFA TOMAKİN

MUSTAFA TOMAKİN

ÜNYE BELEDİYESİ ve ÜNYE DE NELER KONUŞULUYOR. ?
mustafatmakn@gmail.com

Önce haberlerin başlıkları, sonra her başlığı ayrı ayrı sırayla anlatacağız.

Bu köşemde  ilk yayınlanacak yazımız olsun. Belgeler ve resimlerle anlatacağız.

Siz Ünye'de hiç hizmet oluyor diye konuşulduğuna şahit oldunuz mu?

Her şeyi belgeleri ile birlikte gündeme getireceğim.

 

İŞTE ÜNYE DE KONUŞULANLAR :


1- Ünye Belediye başkanı Ahmet Çamyar’ın sosyal yardım fonundan babasına bakıma muhtaç, anasına babasına bakıyor diye maaş bağlatması. 


2-15 Temmuz meydanını bedava denecek şekilde 24 dönüm  yeri Göç isimli inşaata sadece otoparkı alma karşılığında 34 dükkan ve 34 büro olarak 20 milyon ihale bedeline vermesi. Dükkan ve büroların değeri bugün 85 ila 90 milyon eder. Yani GÖÇ İNŞAAT’a,  65 ila 70 milyon para kazandırdığı ihalede dönen dolaplar..


3-Ünye Belediye başkanı Ahmet Çamyar Göç inşaata köyünde villa yaptırdığı ve karşılığında Ankara’da daire aldığı, 


4- Ünye’de İmardan sorumlu Belediye başkan yardımcısı Emrah Yılmaz bey 'in İstanbul’da hâlâ devam eden mahkemesi ve Ünye’de MOTTO kafeye  mimarın sahte imzasıyla verilen ruhsatı ve belediyenin mahkemelik edilmesi olayları,


5- Ünye  Belediyesi  tarafından işten çıkarılan 250 işçinin 239 tanesinin Ünye Belediye başkanı  ÇAMYAR’ın mülk sahibi olduğunca ortağı olan Şenol Aslan beyin olduğu yere vekalet vermesi ve "Özellikle Ünye belediyesinin bile isteyerek  icralık edilmesi ve Ünye Belediye başkanının  levhasının daha düne kadar durduğu büroya haksız kazanç sağladığı iddiaları yani iki katı fazla avukatlık ve vekalet ücreti aldırmaları olayları..


6- Ünye Belediyesi başkan yardımcılığına getirilen ama yardımcı olduktan altı ay sonra AK Partiye üye olan  Erhan Eren Cumhurbaşkanımıza, AK parti ve bakanlara hakaret eden, Fetö’yü ve dershaneleri öven hanımını ne şekilde konuşuyor? Detayları ile birlikte yazacağım.


7- Ünye Belediyesi istisnai memuriyet kadrosundan Ak parti teşkilat başkanı Mustafa Ataş beyin özel kaleminin hanımımın istisnai kadrodan memuriyet yazısının İçişleri bakanlığında imzada olduğunun detayları..


8- 15 Temmuz’da özel harekat da Ömer Halisdemir şehidimize kurşun yağdıranlardan ""N.Ş.’nin yakınının hâlâ Ünye belediyesinde en üst makamlarda çalıştırıldığı ..


9- Ünye Belediye başkanı ÇAMYAR’ın yeni eşi Serap Çamyar'ın eski eşinin yanında çalışan Şoförünü,muhasebecisini, kuaförünü  Belediye çalışanı bir bayana paçasının  çamurunu sildirmeye çalışan, kuaförünün eşini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  yanına dahi gelemeyecek olan kameramanının durumları..


10-Uluslararası siyasetçi gibi bir elinde seccade bir elinde başka bir şey olduğunu konuşuyor..

 

İşte beklenen gün yaklaştı. Bütün bu olayları ayrı ayrı, gün gün,bütün detayları ile yazacağım.. Bizi sabırla, metanetle, okumaya devam ediniz.

Bu makale 2439 defa okunmuştur.

OTSO

MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


ARAZİ 3- OTSO

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

E-BÜLTEN ABONELİĞİ