• BIST: 72.445 %1,19
  • Dolar: 3,0572 %-0,38
  • Euro: 3,3723 %-0,42
  • Altın: 130,32 %-0,77
14-10-2017
MUSTAFA TOMAKİN

MUSTAFA TOMAKİN

YALAKALAR NASIL DA YALADI?
mustafatmakn@gmail.com

Neymiş?


TASMALI ve TACİZCİ GAZETECİLERİNE attırdıkları başlıklara göre BUZLAR ERİMİŞ?

 

Ordu günlerinin İstanbul’daki açılışı hakkında, Ordu’daki bazı maaşlı gazetelerin ve tacizcilerin gazetelerine attıkları başlıklarına bakar mısınız?

 

Ne yapmak istiyorlar sizce?

 

Buzlar erimiş, ikramlar oluyor diye haberler yapılıp Ordu ve Ankara ya görüntüler üzerinden algı oluşturup haber verilmeye çalışılıyor.

 

Yani sayın Bakanımızla siyasi magandaların, iki yıldır gazetede ve yerel TV’ler aracılığı ile  sayın Bakanımıza hakaretler eden siyasetçi ve Belediye başkanının  araları düzelmiş öyle mi?

 

Ya biz sayın Bakanımızı tanımıyoruz yada onlar tanıyamıyorlar..


Bakanımız bu siyasi magandaların,eşkıya,müfteri ve yalancıların hiçbiriyle muhatap olacağını düşünmüyorum.

 

Kendilerine bu kadar yalan söyleyen,iftira atan,bakanımızın bulunduğu mecliste emniyet müdürü dövmeye kalkan,Ordu halkına dedikodudan vergi alınsa Ordu ili Türkiye birincisi olurdu diyen biriyle,bakan hakkında ""TIPIŞ TIPIŞ GİTTİ"" diyen ama yaptığı terbiyesizlikten hiç bahsetmeyen biriyle sayın Bakanımızın parti menfaatleri zarar görmesinin ötesinde ne gibi bir bağı olabilir.?


Bakana ekranlardan etmediğiniz hakaretler kalmayacak, muhalefetin dahi yapmadığı eleştirileri ekrandan ""GELSENE HALK SENİ SORUYOR, NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN İKİ DANIŞMANI VAR DİYE"" hakaretler yağdıran bir eşkıya ile zaten bakanımız bir arada bulunmaz, mümkünde değildir.

 

Ama dava adamlarında PARTİNİN çıkarları kendi çıkarlarından önce olduğundan dolayı kamuoyu önünde ne olması gerekiyorsa öyle olurlar.

 

Sayın Bakanımızı pis ve pasaklı minderlerine çekemeyince arı sokmuş gibi sağa sola şuursuzca koşan bu siyasi MAGANDALAR şunu yapmak istiyor. 


Yani besleme ve tacizci gazetecileri, yazıyorduya hani; bakan şununla kötü,buna küs diye şimdi ..


BUZLARI ERİTTİK DİYE BAŞLIK ATIYORLAR.


Be utanmazlar hani bakanımız kötü ve küstü?


Buz varken  Bakanımız kötü buzlar eridi denince  ""TASMANIZI TUTAN EKİP BÖYLE YAZIN DEDİ"" değil mi?


Belediye başkanlarının istifasını istemedeki PARTİMİZİN ve sayın Cumhurbaşkanımız  RT. ERDOĞAN bey'in kriterleri nedir, biz çok bilmiyoruz ama

17/25 den 15 TEMMUZ’a kadar ağızlarına FETÖ/FG hakkında en ufak bir eleştiri hakaret dahi edemeyip, ilin BB yardımcısı olmuş, bakanlık yapan birisine saldırmalarını görünce, 15 TEMMUZ’a kadar ilin su faturalarını  Fetö teröristlerinin Bankası Bank Asya aracılığı ile ödendiğine şahit olunca,15 Temmuz gecesi saat 2;00’ a kadar ""ABD BİZ DEMOKRASİNİN VE SEÇİLMİŞ HÜKÜMETİN YANINDAYIZ"" açıklaması yapana kadar meydanlara çıkamayanları görünce zaten yolsuzluk  ,iş, ihale hatta FETÖ’cü firmalara ihale verilmeleri görünce İki ortağı hâlâ FETÖ den tutuklu olan siyasetçilere şahit olunca, FETÖ/FG den çok sayın  Bakanımıza saldırılınca, Ordu halkı için dedikodudan vergi alınacaksa Ordu ili vergi rekortmeni olurdu denilmelerine şahit olunca, Bireylere hakaret ve darp olaylarını görünce,  En son YÖN GAZETESİNİ susturmak için  ""SARI ZARF VERİLİP ÖZEL HAYATLARI""ile tehdit edilince, Belediye başkanlarının görevden alınma kriterlerini merak ediyoruz?


Alınan niçin alındı?


Başka,bizim bilmediğimiz bir sebebi de varmıydı?


Yukarıda yazdıklarımızın müsebbibi olanlar için alınma sebepleri olgunlaşmış mı acaba?

 

Siz bakmayın öyle bakanımız hakkında ağza alınmayacak sözleri ekranlardan sarf edip gazeteler ve tasmalı yazarlarıyla hakaret edenlerin bugün  buzlar eridi diye yazılar kaleme alıp haberler yaptırdıklarına.

 

Ağalarından,paşalarından emir öyle gelmiştir. 


Yarın saldırın bakana desin bu tasmalılara ,bakın, o zaman  nasıl bakanımıza tekrar hakaret yarışına giriyorlar.

 

Sıkıntılı günlerin herkes farkında. Yapmış oldukları bu kadar terbiyesizlik ve hakaretlerden sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmaları olsa olsa  onursuzluklarının kimliksiz ve kişiliksizliklerinin  siyasi çıkar ve beklentilerinden 
kaynaklanmaktadır.


Yoksa bu kadar onursuzluk,yüzsüzlük olmaz.
Bu işi en iyi Fetöçüler beceriyordu…
Takiyye, yalan, hiçbir şey olmamış gibi davranmak yani yüzsüzlük bunun adı yüzsüzlük.

Ama Ordu’daki tasmalı ve tacizci gazetecilere göre, buzların erimesiymiş.

 

""YÜZLERİNE TÜKÜRSENİZ,GÖKTEN RAHMET YAĞIYOR DİYECEKLER BUNLAR.""

 

YALAKALAR NASIL DA YALADI?..

 

Bu makale 1900 defa okunmuştur.
MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

E-BÜLTEN ABONELİĞİ