site en üstü (İNKA)

22-03-2019
Osman ŞAHİN

Osman ŞAHİN

TERÖRİST ŞAHİN’LER!..
gazeteyon@gmail.com

Siyaset gittikçe çirkinleşmeye başladı..

 

Önce bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.

 

Hiç şüpheniz olmasın ki; Ezanı, Kur’an’ı siyasete alet edenler, seçim kaybetmeye mahkumdurlar.

 

Çünkü dinin çarpması vatandaşın oyunun çarpmasına benzemez..

 

Yerel seçimler yaklaştıkça bazılarına karalama kampanyası yapılmaya devam ediliyor.

 

İdris Naim Şahin CHP-İYİ Parti  Ordu Büyük Şehir Belediye başkan adayı olacağı ön plana çıkınca, bir takım güçler önünü keserek, aday gösterilmedi.

 

Ekmeği yemesini  beceremeyen CHP’liler hemen ardından Şahin’in Saadet Partisi tarafından kapılmasını hazmedemeyerek, iktidarın adamlarıyla  birlikte “Kedi uzanamadığı ete mundar der” misali karalama kampanyası başlattılar.

 

Önce AKP’nin adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yemekte yaptığı konuşmasında “İdris bey bizim için bir değerdir” konuşması yapıyor, dostluk örneği veriyor.  Elbette ikisi de aynı partide, aynı dönemde, AK Parti hükümetinde bakanlık yapan iki önemli şahsiyet.

 

İkisi de bu memleketin çok değerli evlatlarıdır.

 

Birbirlerini çok iyi tanıdıkları için değer vermişlerdir.

 

Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’da yaptığı konuşmasında, “Bu taklacıya oy vermeyin.  Büyük Şehirde seni genel sekreter yardımcısı yapacağım, sonra milletvekili yapacağım, sonra bakan yapacağım, sonra da kalkıp bizi satacaksın, utanmadan sıkılmadan, sağda solda pazarlamaya yelteneceksin” diyerek, adeta FETÖ’cü benzetmesinde bulundu.

 

Yani bir Partili Cumhurbaşkanı geliyor, bizim memleketimizde, partileri ve siyasi görüşleri ayrı da olsa, bizim iki değerli insanlarımız hakkında ayrımcılık yaparak, insanları birbirlerine karşı düşman edercesine ortamı gereceksiniz.

 

Bir çok TV. kanalında ve şahıslarla konuştuğumda bile, eskiden Erbakan’cı olanlar, SP genel başkanı Temel Karamolaoğlu,  için de aynı benzetmeyi yapıyorlar.

 

Peki, siz de eskiden Erbakancı idiniz, Partiden  güzel çalışmalarınız nedeniyle  rahmetli Erbakan’ın elinden  başarı belgesi aldınız. Saadetçiler de Erbakan’ın devamı değimi? Neden bu insanlara terörist yakıştırması yapıyorsunuz? Dediğimde, o Erbakan’ın döneminde kaldı diyorlar.

 

Bu ne kadar vefasızlıktır Allah aşkına..

Bu ne kadar hazımsızlıktır.

 

Şimdi, bir çok ulusal kanallar, yandaş medya İ. Naim Şahin’e saldırmaya devam ediyorlar.

Neden?.. Çünkü uykuları kaçtı..

 

Hemde öylesine bir karalama kampanyası varki; geçtiğimiz günlerde BEYAZ TV’de kısa bir izlenimde bulundum.

 

Türkiye’de Meral Akşener’i, Ordu’da İdris Naim Şahin’i “Ortak akıl” adı altında karalamaya çalışarak eleştiriyorlardı.

 

O zaman geçmişin özetine bir bakalım ve gözden geçirelim :

 

2008 yılının Eylül ayında PKK terör örgütüyle Oslo’da görüşme yapıldığı ortaya çıkınca zamanın başbakanı “Görüşme talimatını bizzat ben verdim” demişti. Görüşmeler 2009 yılında da sürdü. Ardından PKK terör örgütünün siyasal uzantıları ile  ‘Açılım Süreci’ başlatıldı. Açılım süreci ilk meyvesini 19 Ekim 2009 tarihinde verdi; PKK terör örgütünün 34 militanı, Habur sınır kapısından ülkemize giriş yaptı. Bu teröristleri karşılamaya gelenler arasında milletvekilleri, hükümet temsilcileri ve devletin üst düzey yöneticileri de bulunmuştu. PKK bayraklarıyla, halaylarla, şenliklerle karşılanan bu teröristler için seyyar mahkeme kurulmadı mı?

 

Kürdistan Devlet Başkanı havalarında gezen Mesud Barzani, 30 Eylül 2012 tarihinde AKP 4. Olağan Kongresine “onur konuğu” olarak davet edildi ve “Türkiye seninle gurur duyuyor” sloganıyla ayakta alkışlanmadı mı?

 

16 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır’da Mesud Barzani ile birlikte aynı kürsüden konuşma yapan Tayyip Erdoğan “Değerli dostum Mesud Barzani’yi Diyarbakır’da misafir ediyorum. Babanız, amcalarınız gibi kardeşlerinizin toprağına ve onların ülkesine Türkiye Cumhuriyeti’ne, Diyarbakır şehrimize hoş geldiniz” demedi mi?

 

19 Kasım 2013 tarihinde AKP grup toplantısında CHP ve MHP'ye eleştirilerde bulunan Tayyip Erdoğan, Meclis tutanaklarına bakarlarsa, orada 'Kürdistan' kelimesini görecekler; ilk meclis tutanaklarında o karşı çıktıkları şeyleri göreceklerdir.

 

Mesud Barzani, 26 Şubat 2017 tarihinde ülkemizi ziyareti etti ve kırmızı halılarla karşılandı. Ziyaret sırasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda ilk kez Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi bayrağı asılmadı mı?

Şimdi, CHP ve İYİ Parti’nin bu konuda sessiz kalmadan “PKK terör örgütüyle görüşen, temsilcileriyle pazarlık yapan sizsiniz”, “Beka Sorunu”nu yaratan sizsiniz” demeleri gerekmez mi?

 

Zamanında PKK ile savaşan ve barışı kabul etmeyen bizim bakanımız ve başkan adayımız İdris Naim Şahin terörist oldu öyle mi?

 

Eski İç İşleri bakanımız, bu seçimde Saadet Partisinden Ordu Büyük Şehir Belediye başkan adayımız olan İdris Naim Şahin’in başkanlığı kazanmaması için TAKLACI diyerek, terörist yakıştırması yapılıyor. 

 

Gazeteci Osman Şahin’e de yazmasın diye korkutulmaya çalışılarak Terörist FETÖ damgası vuruldu.

 

Yani ŞAHİN’ler terörist öyle mi?

 

İşte ŞAHİN’lerin kaderi böyle iftiralara kurban gitmektir.

Bu makale 1621 defa okunmuştur.
MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

ord araç kiralama